Kirpykla - Salonas Brigita
57679
page-template-default,page,page-id-57679,page-child,parent-pageid-923,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Grožio salone „Brigita“ veikia ypač didelę patirtį sukaupusi kirpykla Klaipėdoje. Čia teikiamos plataus spektro paslaugos – nuo įvairaus dažymo, kirpimo iki plaukų priauginimo.

Laikas turi savybę pralėkti visai nejučia. Taip prabėgo ir „Brigitos“ 20 veiklos metų. Čia – ilgametės darbuotojos, kurios sukaupė nepakartojamą patirtį, kartais juokaujame, kad galėtų caksėti žirklėmis net užsimerkusios! Čia – visada jauki atmosfera ir šypsenos.

Tiesa, kirpykla – ne tik plaukų trumpinimas iki norimo ilgio. Šiandien galime pasigirti, kad mūsų salono specialistės yra kvalifikuotos ne tik kirpimo, bet ir įvairaus dažymo srityse, o nukirptus plaukus gali nesunkiai priauginti. Atsidavimas darbui, tobulėjimo galimybių paieškos, stiliaus nuovoka, tendencijų sekimas – tik keletas grožio salono „Brigita“ darbo principų, o kokie mes įvairiapusiški, sužinosite užsukę į svečius!

KIRPYKLOS PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

 

 Kirpimas  nuo 9 Eur.
 Moteriškas sušukavimas  nuo 9 Eur.
 Ilgų plaukų šukuosena  nuo 17 Eur.
 Cheminis sušukavimas  nuo 22 Eur.
 Plaukų dažymas viena spalva (trumpų plaukų)  nuo 17 Eur.
 Ilgų plaukų dažymas  (šaknų dažymas iki 2 cm)  nuo 22 Eur.
 Plaukų dažymas sruogelėmis  nuo 20 Eur.
 Plaukų priauginimas:

Sruogos pridėjimas (iki 10 vienetų)
Sruogos pridėjimas (daugiau kaip 10 vnt.)

 

5 Eur.
4 Eur.

kirpykla klaipedoje

*Pastaba: prieš atliekant paslaugą, kainą reikėtų suderinti su Jūs aptarnaujančiu meistru, kadangi dėl naudojamos mūsų salone skirtingos kosmetikos, bei jūsų pageidavimų, paslaugos kaina gali keistis.

Grožio salone „Brigita“ Jumis pasirūpins šios specialistės:

kirpeja asta
kirpeja Tania
kirpeja Violeta
kirpeja Andželika
kirpeja Lina
kirpeja Vitalija