Kirpėja Asta - Salonas Brigita
708
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-708,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Asta Martišienė

Kirpėja

Kirpimas karštomis žirklėmis, Ombre, Sombre, Balayage dažymai

Džiaugiuosi, kad pasirinkau grožio sritį, myliu savo darbą ir stengiuosi kasdien tobulėti. Domiuosi naujausiomis plaukų mados tendencijomis ir įgytas žinias naudoju savo veikloje. Mano siekis – pabrėžti tai, kas gražiausia.

Mokiausi ir įgijau plataus profilio kirpėjos diplomą grožio studijų centre „Eliza“. Nuolat gilinu žinias bei tobulinuosi plaukų priežiūros, kirpimo bei koloristikos srityse. Specializuojuosi Ombre, sombre, balayage dažymuose, spalvos korekcijose. Taip pat, išklausiau kirpimo karštomis žirklėmis kursą ir sėkmingai atlieku šią paslaugą salone „Brigita“.

kirpeja asta
Apie kirpimą karštomis žirklėmis

Šiandien termokirpimas (arba kirpimas karštomis žirklėmis) – tai vis labiau populiarėjanti technologija Vakaruose. Kerpant šia technologija saugomas plaukas, kirpimo metu užlydant pjovimo vietą, dėl to plaukai beveik neskilinėja. Procedūra sparčiai populiarėja. Toks kirpimas pasižymi ir kosmetiniu, ir gydomuoju efektu. Termokirpimas – pats geriausias būdas atsikratyti besišakojančių plaukų galiukų ir išvengti šio nemalonaus reiškinio ateityje. Ir iš tiesų – po įprasto kirpimo gali nepraeiti ir mėnuo, kai galiukai vėl ims šakotis, o po šios procedūros rezultatais džiaugiamasi daug ilgiau . Dar vienas privalumas yra tai, kad po procedūros plaukai mažiau pučiasi, juos lengviau iššukuoti ir formuoti. Ypač tai svarbu toms dailiosios lyties atstovėms, kurios turi banguotus ir garbanotus plaukus, nes garbanotas sruogas tampa daug lengviau ištiesinti. Plaukų galiukų užlydymas karštomis žirklėmis neleidžia į juos patekti kenksmingoms medžiagoms, dėl to plaukai geba regeneruotis, yra geriau drėkinami, juos reikia rečiau kirpti ir lengviau auginti ilgesnius plaukus. Specialistai pataria kirptis karštomis žirklėmis tam, kad plaukai įgautų daugiau apimties, labiau blizgėtų, atrodytų sunkesni ir patrauklesni.

Daugiau Astos darbų rasite kirpėjos Facebook paskyroje.