Kas mes? - Salonas Brigita
52421
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-52421,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Apie mus

Atidaryti grožio saloną, pavadinimu „Brigita“, idėja kilo dar 1992 metais, pasaulį išvydus mano dukrytei Brigitai. Vedama  moteriško ir motiniško įkvėpimo, jau 1993 metais Mažeikių miesto moteris ir vyrus pakviečiau į naujus grožio namus „Brigita“.

Besikeičiant gyvenimo planams, 1997 metais,  krentant pirmoms kalėdinėms snaigėms, grožio salonas „Brigita” atvėrė duris savo pirmiesiems klientams Klaipėdoje.  Jau devyniolika metu kolektyvas kartu su savo klientais kuria grožio salono tradicijas, kūrybinę atmosferą ir grožio prasmės pojūtį.

Pravėrus salono duris, jauti kaip dvelkia tikras gyvenimas: čia pilna bėgančio ir besikeičiančio gyvenimo istorijų, kur kiekvienas klientas gali atitrūkti nuo kasdienybės, išsakyti savo lūkesčius, atsiduoti į rūpestingų specialistų rankas.

Šiandien, kai matai praveriantį duris besišypsantį klientą, kuris dar visai neseniai sėdėjo specialisto kėdėje nesiekdamas kojomis žemės, supranti koks nueitas prasmingas ir reikalingas kelias… Už mūsų grožio salono įvertinimą ir ilgaamžiškumą norime padėkoti savo buvusiems, esamiems ir dar mūsų ieškantiems klientams. Jūsų dėka, mes esame, mokomės, augame, kuriame… Šiandien grožio salone „Brigita” dirba devyni savo srities specialistai. Šešios moterų ir vyrų meistrės – kirpėjos, medicininį išsilavinimą turinti kosmetologė, dvi manikiūro – pedikiūro specialistės. Kiekvienas salono specialistas gali pasigirti išskirtiniais savo gebėjimais ir meile bei tikėjimu savo darbu. Grožio salonas – tai ne patalpos, net ne paslaugos, tai – profesionalumą puoselėjantys bei grožio prasmės pojūtį čia kuriantys žmonės.

 

Nuoširdžiai, Irmina Čajauskienė

Tania Plešanova

Kartais atrodo, kad norėčiau aprėpti visą pasaulį. Pakeliauti po įvairias šalis, ragauti skanų maistą, grožėtis nuostabia gamta, skaityti įdomias knygas, mokytis sunkiai įveikiamas kalbas, susitikti su draugėmis, o kartais mokausi tiesiog  BŪTI… Būti ir klausytis jūros ošimo… Būti ir mėgautis viskuo, ką aš darau ir kuo aš gyvenu…

Tania

kirpeja Tania

Violeta Zdanienė

Man sėkmė – tai gyventi pagal savo tiesą ir sutarti su pačiu savimi.
Violeta
kirpeja Violeta

Andželika Mažeikė

Būkite geri, jei tai įmanoma. O tai įmanoma visada. Dalai Lama XIV

 Andželika

kirpeja Andželika

Lina Normantienė

 Kirpėjas – grožio kūrėjas, chemikas ir psichologas viename, o gražūs ir sveiki plaukai meno kūrinys, kuris kuriamas atsižvelgiant į žmogaus norus, stilių ir charakterio bruožus.

Lina

kirpeja Lina

Asta Martišienė

kirpeja asta

Vitalija Valentaitė

  Tu pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji. Antuanas de Sent-Egziuperi

Vitalija

 

kirpeja Vitalija

Julija Vaičienė

 Do what you love and love what you do.

Julija

manikiuras julija

Daiva Jafimovienė

kosmetologe klaipeda

Ingrida Martinkienė

Lašas ežere, neišsiskiria niekuom, bet jei jis yra ant lotuso lapo, jis šviečia kaip perlas. Turime rasti tą vietą, kurioje galėsime spindėti.      

Ingrida

Antakiu korekcija Ingrida

Irmina Čajauskienė

Irmina – Grožio salono “Brigita” įkūrėja, kartais klientė, kartais koordinatorė.

Būti kolektyvo dalimi, kur nėra abejingų grožiui, estetikai, kūrybai, spontaniškumui, ieškojimams tikra vertybė. Jaučiuosi laiminga  kartu su kolektyvo specialistais ir klientais augdama kaip žmogus ir kaip moteris prisiliesdama kiekvieną kartą prie paslaptingo grožio pasaulio.

Irmina

Irmina kirpykla brigita